Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Біологія 7-9 класи. Природознавство 5-6 класи. Основи здоров'я 5-9 класи

Дата: 23 березня 2020 о 10:51, Оновлено 23 лютого 2021 о 17:31

Природознавство.

Опрацювати параграф 36-39.Дати відповіді на запитання після параграфу.Заповнити зошит.

Опрацювати п.40-43. Заповнити зошити по даних параграфах. Зробити проект на тему "Наземно-повітряне середовище життя організмів." (Форат А4).     Відіслати на вайбер у групу. Опрацювати п.44-45. Заповнити зошити. Зробити проект на тему "Планета Земля як середовище життя організмів."

Основи здоровя.

Вивчити параграф 24-26.Дати відповіді на запитання.Заповнити зошит.

Опрацювати п.27-28. Розглянути питання після параграфів. Обов'язково заповнити зошити по даних темах. Опрацювати п.29-30. Виконати завдання в зошиті. Зробити проект на тему "Способи збереження природи."

Біологія

Вивчити параграф 42-49.Заповнити зошити.Дати відповіді на запитання.

Опрацювати п.49-52. Переглянути питання після параграфів. Заповнити зошити по даних темах. Зробити проект на тему "Рослинні угруповання." (Формат А4). Опрацювати п.53-55. Виконати завдання в зошиті. Зробити практичну роботу "Розпізнавання їстівних та отруйних грибів своєї місцевості."

Основи здоровя.Вивчити параграф 22-24.Заповнити зошити.Дати відповіді на запитання. Опрацювати п.26-28. Дати відповіді на запитання після параграфів. Заповнити зошити. Зробити проект на тему "Дії під час виникнення аварійних ситуацій." (Формат А4).Опрацювати п.29.Виконати завдання в зошиті.

Біологія.

Опрацювати параграф 46-50.Заповнити зошити.Дати відповіді на запитання після параграфу.Вивчити п.46-50, заповнити зошити. Опрацювати п.58-60. Виконати завдання в зошиті.

Основи здоровя.

Вивчити параграф 19-22.Дати відповіді на запитання.Заповнити зошит. Вивчити п.19-22, заповнити зошити.Опрацювати п.24. Виконати завдання в зошиті. Зробити проект на тему "Заходи профілактики туберкульозу."

Біологія

Вивчити параграф 43-51.Опрацювати питання після параграфу.Заповнити зошит. Опрацювати п.43-51, заповнити зошит.Опрацювати п.47-51. Дати відповіді на запитання після параграфів. Заповнити зошити по даних темах. Зробити проект на тему "Вища нервова діяльність." (А4). Опрацювати п.52-58. Зробити тематичну "Вища нервова діяльність."

Основи здоров,я.Опрацювати параграф 17-19.Заповнити зошити.

Вивчити п.17-19, дати відповіді на запитання після параграфу. Заповнити зошити.Опрацювати п.20-22. Розглянути питання після параграфів. Заповнити зошити. Зробити проект на тему "Як впливає забруднене довкілля на здоров'я". Опрацювати п.22-25. Зробити проект на тему "Права, обов'язки і правова відповідальність неповнолітніх."

Біологія

Вивчити параграф 43-46.Заповнити зошити.Опрацювати питання після параграфу. Опрацювати п.50-54.
Заповнити зошит.
Зробити проект "Біосфера як цілісна система."

Основи здоровя.Опрацювати параграф 20-23.Дати відполвіді на запитання після параграфу.Заповнити зошити. Опрацювати п.27-28. Виконати завдання в зошиті. Написати проект "Глобальні загрози породжені діяльністю людини, та їх вплив на здоров'я."

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.