Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дистанційне навчання на період карантину

Дата: 23 березня 2020 о 09:37, Оновлено 23 лютого 2021 о 17:31

На період карантину з  12.03.2020 до закінчення карантину педагогічні працівники та вихователі Світанівського НВК працюють дистанційно

Усі необхідні для роботи закладу документи, інформації, заяви просимо передавати на електронну адресу kactan@ukr.net. Для вирішення питань, індивідуального консультування та забезпечення зворотнього зв`язку під час дистанційного навчання  рекомендуємо використовувати комунікаційну мережу Вайбер, месенджер, сторінку «Світанівський НВК» на Facebook та використовувати телефонний зв’язок з адміністрацією закладу, вчителями-предметниками, класними керівниками.

Для інформування  учнів та батьків, а також для додаткових консультацій, відеозв'язку створено по класах VIBER групи. Хто не долучився - звертайтесь до класних керівників.  Будьте здорові!!

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури,
історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. Усі уроки також транслюватиме мeдіасервіс MEGOGO. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Так, за класами закріплено такі телеканали:

4 травня 2020 року, розпочинається п’ятий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Цього тижня анонсуємо канали, що надалі транслюватимуть уроки для початкової школи, розповідаємо про теми, що заплановано вивчити цього тижня, а також про вихідний 11 травня.

• Заплановано, що відтепер 1-4 класи Всеукраїнської школи онлайн  транслюватимуть канали:

• 1 клас – Піксель
  • 2 клас – UA:Культура
  • 3 клас – НЛО TV
  • 4 клас – ПлюсПлюс
  • Традиційно уроки для кожного класу і в день трансляції, і в записі ви можете знайти на YouTube МОН.

Ми також підготували розклад з темами на наступний тиждень для 5-11 класів. З технічних причин деякі теми можуть змінюватись впродовж тижня, але це поодинокі випадки. Загалом цей розклад дасть можливість учням та вчителям підготуватися та спланувати навчання впродовж тижня.

Так, тут можна завантажити розклад для: 5 класу6 класу7 класу8 класу9 класу

В межах проєкту уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів – з 10 години ранку з понеділка до п’ятниці.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.